Drewniany bujak dla dzieci 5 w 1 - biurko

Każdy rodzic chciałby, by jego dziecko otaczane było najlepszymi rzeczami, wliczając w to wszelkie zabawki. Wartościowym jest, gdy taka zabawka nie jest tylko fajna, ale także na swój sposób praktyczna. Drewniany bujak, jaki znaleźć można w ofercie sklepu Oh Babe, charakteryzuje się swoją wielofunkcyjnością. W jego procesie produkcyjnym użyto trwałego materiału, jakim jest brzoza fińska. Dzięki temu jest to produkt ładny, a także dostatecznie wytrzymały, by zapewnić dziecku bezpieczną zabawę.

Bujak dziecięcy 5w1 ROCKER

Praktyczny blat przyjazny najmłodszym

Drewniany bujak jest interesujący przede wszystkim poprzez kilka funkcji, jakie może spełniać. Przede wszystkim jest bujakiem o wystarczająco szerokich płozach, by zapobiegało to wywrotce w trakcie zabawy. Po drugie może być drabinką, a także zjeżdżalnią. Bardzo praktycznym aspektem jest możliwość zrobienia z tego produktu biurka. Wystarczy zaopatrzyć się w blat, który następnie zostanie przymocowany do boku bujaka. Dziecko będzie więc mogło nie tylko harcować, ale także uczyć się czy rysować.

Funkcjonalne biurko w modnym wykończeniu

Oferowany przez Oh Babe produkt jest minimalistyczny i stylowy, więc będzie estetycznym dodatkiem do każdego wnętrza. Cały asortyment, jaki znajduje się w sklepie, jest produkowany w całości z materiałów naturalnych, a także ekologicznych - dzięki czemu zakup takiego bujaka nie będzie dobry tylko dla malucha, ale także dla środowiska naturalnego. Włączenie tej zabawki do codzienności dziecka będzie bardzo pozytywnie wpływało na jego ogólny rozwój.

Drewniane biurko - montaż

Żeby zrobić z wielofunkcyjnego bujaka drabinkę - wystarczy odwrócić produkt do góry nogami. W przypadku biurka wystarczy zamontować blat, po odwróceniu bujaka na bok. Dzięki temu zostanie stworzone miejsce dla malucha, przy którym będzie mógł rysować, bawić się zabawkami czy jeść posiłki. Decydując się na zakup bujaka w sklepie Oh Babe ma się gwarancję, że dostarczony towar będzie spełniał najwyższe normy jakościowe. W końcu są to produkty dedykowane dla dzieci - czyli muszą być jak najlepsze.

Biurko - bujak ROCKER - sklep

Oh Babe jest firmą, która w produkcji asortymentu dla dzieci stawia głównie na komfort i bezpieczeństwo zabawy. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałego materiału jakim jest brzoza fińska - z bujaka dziecięcego może korzystać nawet dwójka maluchów na raz. Dokonując zakupu w ich sklepie, wspierasz polską gospodarkę, gdyż każdy z towarów jest wytwarzany przez fachowców w polskiej stolarni. Oh Babe gwarantuje profesjonalnie zrealizowaną i szybką wysyłkę na terenie całego kraju.