Drewniany bujak dla dzieci 5 w 1 - drabinka

Drewniany bujak, jaki znaleźć można na stronie sklepu Oh Babe charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, gdyż do jego produkcji wykorzystano brzozę fińską. Design przedmiotu jest minimalistyczny, więc będzie dobrze wyglądał w każdej przestrzeni. Drewniany bujak będzie świetnym prezentem dla dziecka, który pozytywnie wpłynie na jego ogólny rozwój. Dzięki temu, że bujak jest wielofunkcyjny, maluch będzie miał możliwość korzystania z niego na kilka różnych sposobów. Produkt zaprojektowany jest z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dziecka.

Bujak dziecięcy 5w1 ROCKER

Drewniany bujak z drabinką - parametry

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich surowców, drewniany bujak jest wystarczająco wytrzymały, by utrzymać w trakcie zabawy nawet dwójkę dzieci. Produkt ten może spełniać funkcję chociażby biurka. Po uprzednim zaopatrzeniu się w blat - można zamontować go na boku zabawki. Świetnie sprawdzi się także jako zjeżdżalnia, a z racji swoich rozmiarów zmieści się w każdym pomieszczeniu. Drewniany bujak ma wystarczająco szerokie płozy, by w trakcie zabawy zapewnić maluchowi zupełne bezpieczeństwo.

Drabinka zachęcająca dziecko do aktywności!

Wielofunkcyjność tego produktu jest jego niewątpliwą zaletą. Dzięki temu, że bujak może być używany w kilku różnych kontekstach - dziecko będzie miało wiele możliwości zabawy. Co za tym idzie, bardzo prawdopodobne, że zabawka szybko mu się nie znudzi. Do korzystania z drewnianego bujaka wymagana jest pewna sprawność, a także poczucie równowagi, więc dziecko chętnie będzie próbowało sobie z tym poradzić. Produkt zaprojektowany jest jednak tak, by podczas tych prób maluchowi nic się nie stało.

Drabinka wspinaczkowa - montaż

Jedną z najciekawszych możliwości zabawy, jakie oferuje ten bujak drewniany - jest opcja zrobienia z niego drabinki do wspinaczki. Jedyne co rodzic musi zrobić to znaleźć ścianę, w której sąsiedztwie nie ma żadnego stolika i tym podobnych przedmiotów, a następnie ułożyć produkt do góry nogami. Dzięki temu, że szczeble nie przylegają do siebie, taki rodzaj aktywności nie będzie dla dziecka zbyt trudny. Takim sposobem nawet w czasie zimy maluch będzie miał dostęp do swojego rodzaju placu zabaw.

Drewniana drabinka do wspinaczki - sklep

Drewniany bujak dziecięcy, jaki można znaleźć w ofercie sklepu Oh Babe może poszczycić się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych klientów. Każdy z produktów firmy jest produkowany w polskiej stolarni z najwyższej jakości surowców. Są to zawsze naturalne i ekologiczne materiały, więc mają pozytywny wpływ na środowisko. Produkty do wysyłki zawsze przygotowywane są z należytą dbałością, tak aby podczas transportu nie uległy żadnej usterce. Dostarczenie towaru do drzwi klienta trwa około siedmiu dni roboczych.