Drewniany bujak dla dzieci 5 w 1 - ścianka wspinaczkowa

W dobie nowoczesnych, przemyślanych zabawek szczególną popularność zdobywają te, które poza dostarczaniem rozrywki maluchowi wspierają również jego prawidłowy rozwój. Chcąc spełnić oczekiwania rodziców oraz potrzeby dzieci, stworzyliśmy drewniany mebel, który w zależności od ułożenia i dołączenia dodatkowych elementów może pełnić funkcję bujaka, ścianki wspinaczkowej, drabinki, zjeżdżalni, a także biurka. W ten sposób maluch będzie wspierał własny rozwój ruchowy poprzez aktywną zabawę.

Bujak dziecięcy 5w1 ROCKER

Bujak ze ścianką wspinaczkową - zalety

Największą zaletą tego mebla jest jego wszechstronność. Połączenie aż pięciu sprzętów w jednym produkcie - bujaka, ścianki wspinaczkowej, drabinki, zjeżdżalni oraz małego biurka, jeśli zdecydujesz się zamówić także blat. Takie rozwiązanie idealnie się sprawdzi w mieszkaniach oraz pokoikach dziecięcych, które są raczej małych rozmiarów. Ponadto zabawa na tak wiele sposobów pobudza rozwój psychoruchowy dziecka poprzez naukę utrzymywania równowagi, a także napinanie poszczególnych partii mięśni w celu balansowania ciałem.

Bezpieczna wspinaczka malucha

Stworzyliśmy produkt, który na każdym etapie zabawy stanowi w pełni bezpieczną zabawkę dla malucha. Ścianka wspinaczkowa właściwie nie posiada ostrych krawędzi - powierzchnia została idealnie oszlifowana, aby dziecku w żadnej sytuacji nie stała się krzywda. Ponadto wykonano ją z drewna pochodzącego z fińskiej brzozy pozyskiwanego w ekologiczny i etyczny sposób. W pełni naturalne materiały nie stwarzają żadnego zagrożenia natury chemicznej czy alergii w kontakcie ze skórą.

Ścianka wspinaczkowa - montaż

Montaż naszego produktu w każdej pozycji jest bardzo prosty. Jako bujak zabawka znajduje się z normalnej pozycji, dnem do dołu. Kiedy chcesz zmienić ją w ściankę wspinaczkową, obracasz mebel o 180°, dnem do góry. W roli drabinki posłuży przy pomocy dodatkowego elementu ze stopniami zapewniającymi oparcie dla stóp. Jako zjeżdżalnia będzie służyć w tym samym położeniu, jednak potrzebne będzie zamówienie gładkiej płyty do ślizgu. Natomiast gdy potrzebujesz biurka, wystarczy dokupić w naszym sklepie pasujący blat.

Ścianka wspinaczkowa do bujaka ROCKER - sklep

Szukając idealnej, wielofunkcyjnej zabawki dla dziecka, wybierz nasz produkt, który kryje w sobie aż 5 różnych funkcji. Wysoka jakość drewna oraz idealnie oszlifowane krawędzie zapewniają bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzięki solidnemu wykonaniu na zabawce może przybywać nawet dwójka dzieci. Nasz produkt posiada neutralny, jasny, drewniany kolor, który dopasuje się do każdego wnętrza. Zamów zabawkę 5 w 1, a otrzymasz ją już w ciągu 7 dni roboczych. We wspieraniu rozwoju Twojego dziecka postaw na zabawki i meble z OhBABE.