Drewniany bujak dla dzieci 5 w 1 – zjeżdżalnia

Maluchy uwielbiają różne gry i zabawy, szczególnie kiedy mają podczas nich dostęp do rozmaitych zabawek. Właśnie z tego powodu warto zainwestować wyjątkowy produkt, jakim jest drewniany bujak dla dzieci 5w1 ze zjeżdżalnią. To unikalne akcesorium zarówno do domu, jak i ogrodu, które zapewni Twojemu dziecku masę aktywnej zabawy. Dzięki niemu maluch będzie mógł rozwijać zdolności motoryczne i zmysł równowagi. Z drewnianym bujakiem Twoja pociecha zacznie spędzać czas na wiele różnych sposobów, zdobywając nowe umiejętności.

Bujak dziecięcy 5w1 ROCKER

Drewniany bujak ze zjeżdżalnią – dlaczego warto?

Po pierwsze – praktyczność. Takie rozwiązanie daje dziecku ogromne możliwości, a nam oszczędza denerwowania się przy zakupie każdego z elementów takiego zestawu osobno. Po drugie – niesamowita trwałość. Bujak wykonany został z wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się doskonałą trwałością i odpornością na uszkodzenia, co ma w wielu przypadkach ogromne znaczenie – szczególnie że jego użytkownikami są małe dzieci. Drewno zostało odpowiednio zabezpieczone i wyszlifowane, nie posiada więc ostrych krawędzi ani drzazg.

Ekologiczna zjeżdżalnia – zalety

Zalet ekologicznej zjeżdżalni jest naprawdę wiele – to praktyczne akcesorium, które powstało z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dzięki zastosowaniu drewna jako głównego materiału budulcowego do bujaka ze zjeżdżalnią producent zadbał o ochronę środowiska. Produkt ten nie zawiera żadnych elementów, które wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Jest to więc gadżet w pełni naturalny i bezpieczny w użytkowaniu, pozbawiony szkodliwych substancji chemicznych. Zdecydowanie to produkt wart zainteresowania.

Zjeżdżalnia – montaż

Montaż zjeżdżalni do bujaka jest wbrew pozorom bardzo prosty. Wystarczy odwrócić konstrukcję do góry nogami i postawić ją w ten sposób na płaskiej powierzchni. Następnie wystarczy dołożyć specjalny, płaski element, dzięki któremu bujak stanie się zjeżdżalnią. Część ta z drugiej strony posiada specjalne stopnie, co czyni z niej dodatkowo drabinkę do wspinaczki. Jak więc widać – jeden produkt w zaledwie kilka chwil może całkowicie zmienić swój charakter i dać dziecku zupełnie nowe możliwości zabawy.

Zjeżdżalnia do bujaka ROCKER – sklep

Moduł zjeżdżalni i drabinki nie jest elementem zestawu i trzeba dokupić go osobno. Jest to jednak zakup godny polecenia, ponieważ umożliwia znaczne rozbudowanie zabawki i zapewnienie dziecku jeszcze lepszej i bardziej zróżnicowanej zabawy. Chcąc nabyć zjeżdżalnię do bujaka, należy wybrać odpowiedni sklep, który dostarcza tego typu elementy bardzo wysokiej jakości. Warto postawić na polskich producentów, którzy korzystają wyłącznie z ekologicznych, w pełni bezpiecznych dla dzieci materiałów – jak OhBabe.pl